Meist

Tere tulemast firma Helliston OÜ kodulehele!
Oleme 2002. aastal asutatud pereettevõte, kes tegeleb eelkõige vanade puitakende ja -uste taastamisega. Lisaks toome maale enda tööks vajalikke vahendeid ja müüme neid oma e-poe kaudu.
0
Aastast
Meie ajalugu

Helliston OÜ ajalugu algas meie garaažis, kus renoveerisime oma esimesed puitaknad ja -uksed. Mõned kuulusid meie perele, kuid nende seas leidus palju aknaid ja uksi ka Soomest. Garaaž jäi üsna ruttu kitsaks, mistõttu pidime kolima Pärnu linna lähedale Sauga alevikku ning seal väikese töökoja üürima.

Aja jooksul sai selgeks, et vajame veelgi suuremaid ruume. Ostsime Sauga alevikku ühe hoone, renoveerisime selle ja tegutsesime seal kuni 2017. aasta lõpuni.

Nüüd oleme peaaegu tagasi kohas, kus meie ajalugu algas – Pärnu linnas.

2018. aasta algusest oleme puitaknaid ja -uksi taastanud üheksa kogenud töötajaga Pärnu linnas asuvas uues ja äsja renoveeritud töökojas!

Miks valida just meid?

IKKUNAFIX LITSENTS
Oleme koostöös soome firma IkkunaFix Oy’ga loonud oma töömeetodi puitakende ja -uste renoveerimiseks. Oleme puitakende ja -uste taastamise litsentseeritud firma. Kasutame kindlaid töömeetodeid, et tagada parim tulemus (loe lähemalt).

15 AASTAT KOGEMUST
Oleme peamiselt Soomes taastanud kümneid tuhandeid aknaid ning kogunud selle ajaga palju teadmisi ja oskusi.

SUURPROJEKTID
Meie Pärnus asuv töökoda võimaldab meil vastu võtta ka suurprojekte.

PROFESSIONAALNE MEESKOND
Meie meeskonda kuuluvad väljaõppinud meistrid, kellel on aastatepikkune kogemus.

USALDUSVÄÄRSUS
Arvukad partnerid ja töömaad näitavad meie usaldusväärsust. Võtame alati ette vaid töid, mida teostada suudame (loe lähemalt).

KAHEAASTANE GARANTII
Pakume kõikidele oma töömaadele kaheaastast garantiid.

Meie e-pood

Peamise tegevusala kõrvalt tuli meil üks väljakutsuv idee. Nimelt hakkasime enda tööks vajalikke tarbeid otse maale tooma ja kohati neid isegi oma plaanide järgi spetsiaalselt toota laskma. Pakkusime tooteid ka enda äripartneritele. Tagasisidena ei näidanud nad huvi mitte ainult meie pakutavate tarvete vastu, vaid küsisid oma vajadustest lähtuvalt ka teiste toodete kohta, mida meil ei leidunud või mida me polnud üldse plaaninud maale tooma hakata.

Idee arenes edasi. Järgmise sammuna investeerisime oma veebisaiti ja selle turvalisusesse. Nii sündis meie tagasihoidlik e-pood, mille leiad siinselt kodulehelt. E-poe kaudu on Sul võimalik soodsate hindadega tellida kõiki tooteid, mida iga päev ise oma töös kasutame ja mida kasutavad ka meie äripartnerid eri riikidest.

→ Kõik tooted vastavad meie rangetele kvaliteedinõuetele ja on testitud.
→ Kuna meid iseloomustab läbipaistvus, oleme kirja pannud detailsed müügitingimused.
→ Kõik kommentaarid, märkused ja küsimused on alati teretulnud!